fbpx

Zen Coaching

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad rozwojem podczas indywidualnych sesji zen coachingowych.

Cykliczne, 60 minutowe spotkania online pozwolą Ci w atmosferze akceptacji zatroszczyć się o swoje potrzeby, zauważyć je, nazwać i wypracować spójne z Tobą rozwiązania, które wdrożysz w życie

Dla kogo?

Dla każdego kto chce lepiej poznać siebie, poczuć i zrozumieć swoje dążenia oraz to jaki mają wpływ na decyzje które podejmuje. Dla tych, którzy spragnieni są głębszej refleksji która przekładać się będzie na kształt i jakość życia na co dzień. Dla osób mierzących się z kluczowymi momentami na swojej ścieżce zawodowej, biznesowej, życiowej, czy relacyjnej. Dla pragnących poczuć się wreszcie jak w domu.

Dla kogo nie?

Nie jest to forma dla osób oczekujących gotowych rozwiązań, które liczą na to, że coś zostanie zrobione za nich.

Co?

Pracujemy online, podczas godzinnych spotkań których liczbę i regularność ustalamy wspólnie. Aby proces mógł zadziać się w zdrowy dla Ciebie sposób sugeruję między 6, a 10 spotkań. Często w początkowym okresie warto popracować częściej, np. raz w tygodniu, by później zmniejszać intensywność sesji i dawać procesowi się materializować, spotykając się co 2-3 tygodnie.

Zatem proces złożony z 6 spotkań to około 2-3 miesiące, z 10 natomiast około 5 miesięcy. Taki czas pozwala, aby zmiany dziejące się w Tobie miały możliwość przełożyć się na rzeczywistość, której doświadczasz, a kolejne spotkania pomagają utrzymać, lub skorygować nowy kurs.

Jak?

Pracować będziemy online, lub przez telefon (w początkowej fazie wspierające jest połączenie video), sesje trwają 60 minut. Pomiędzy nimi możesz zgłaszać się z sytuacjami wymagającymi dodatkowego wsparcia, czy interwencji.

Jak zacząć?

Na początek znajomości zawsze proponuję około półgodzinną sesję zapoznawczą podczas której tak Ty, jak i ja mamy okazję poznać się i sprawdzić, czy chcemy ze sobą pracować (to zupełnie ok, jeżeli po niej któraś ze stron stwierdzi, że potrzebuje czegoś innego), ustalimy możliwości, technikalia, ale przede wszystkim intencje z jakimi rozpoczniemy tę wspólną podróż.

Za ile?

Pakiet 6 sesji do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy, to inwestycja 1800 zł

Pakiet 10 spotkań do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy, to inwestycja 3000 zł

Wystawiam faktury VAT