fbpx

O mnie

Adam Balion

Pasję do gór odziedziczyłem w genach. Uwielbiam widoki ze szczytów, zwiedzanie jaskiń, czy zjazdy na nartach równie mocno jak leżenie na górskiej hali i patrzenie w niebo. Chłonę wtedy każdy moment i czuję, że oddycham pełną piersią.

Poza tym, od ponad 15 lat testuję na sobie najróżniejsze metody rozwoju osobistego i pracy nad swoją świadomością.  Im dalej w las, tym bardziej okazuje się, że ma to z górami wiele wspólnego.

Badam i obserwuję w jaki sposób można w praktyce wykorzystać te połączenia, będąc aktywnym managerem w branży outdoorowej, coachem w podejściu Zen Coachingu i konsultantem narzędzia Value Match, które pomaga zrozumieć które wartości uważamy za istotne.

W podcaście Zen Gór będę dzielił się swoimi przemyśleniami, wnioskami i sprawdzonymi metodami na to w jaki sposób możesz poprawić jakość swojego życia dzięki lepszemu zrozumieniu siebie i mechanizmów, które są obecne w Twojej codzienności. Postaram się pokazać, że nasz wewnętrzny świat może być tak samo fascynujący, jak ten doświadczany z plecakiem na ramionach.

Zapraszam do wspólnego wędrówki górskim szlakiem samopoznania!

Adam